Yritys

Justin Group Oy on vuonna 2015 perustettu riippumaton asiantuntijayritys, joka tuottaa muotoilevan palvelunhallinnan koulutus- ja asiantuntijapalveluja.  Palveluissamme yhdistyy vankka palvelunhallinnan, palvelukehityksen ja -johtamisen osaaminen palvelumuotoilun hyväksi havaittuihin menetelmiin.

Autamme asiakkaitamme tuottamaan parempia, arvoa tuottavia palveluita, jotka ovat myös kannattavia ja täyttävät liiketoiminnalliset vaatimukset. Parempien palveluiden tuottaminen on mahdollista, kun palvelu ymmärretään ja suunnitellaan kokonaisuutena, sekä asiakkaan, että tuottajan näkökulmasta.

Asiakkaamme ovat palveluita tuottavia organisaatioita sekä yksityisellä että julkisella sektorilla. Julkisen sektorin asiakkaita palvelemme puitejärjestelyiden ja suorahankintojen lisäksi Hanselin Johtamisen ja Kehittämisen dynaamisen hankintajärjestelmän (DPS) kautta.

Tiimi

Aki Lähteenmäki

CPO | Co-Founder al@justin.fi +358 50 5066 806 Lue henkilöesittely

Henri Uusoksa

CIO | CTO | Partner hu@justin.fi +358 40 5928 921 Lue henkilöesittely

Jani Palmu

CEO | Co-Founder, Palvelutuottaja jani.palmu@justin.fi +358 40 534 7516 Lue henkilöesittely

Pekka Järveläinen

Johtava konsultti, Partner pekka.jarvelainen@justin.fi +358 400 839411 Lue henkilöesittely

Vesa Laurila

Palveluarkkitehti, Partner vl@justin.fi +358 400 911 507 Lue henkilöesittely

Jarno Sivonen

Palvelutuottaja, Partner jarno.sivonen@justin.fi +358 40 553 1836 Lue henkilöesittely

Toni Einola

Palveluarkkitehti toni.einola@justin.fi +358 45 673 5665 Lue henkilöesittely

Heli Mehtälä

Johtava konsultti, Partner hm@justin.fi +358 40 835 7390 Lue henkilöesittely

Mikko Vaarala

Palvelutuottaja, Partner mv@justin.fi +358 50 5061897 Lue henkilöesittely

Mika Lyytinen

Tuoteryhmäpäällikkö, Partner ml@justin.fi +358 400 211 086 Lue henkilöesittely

Sampo Rapeli

Tuotekehitysharjoittelija, Partner sr@justin.fi Lue henkilöesittely

Aleksi Airaksinen

Palveluarkkitehti, Partner aleksi.airaksinen@justin.fi +358 505468486 Lue henkilöesittely

Jani Nipala

Palveluarkkitehti, Partner jani.nipala@justin.fi +358 40 1850765 Lue henkilöesittely

Tuula Asiala

Palvelutuottaja, Partner tuula.asiala@justin.fi +358 40 585 8924 Lue henkilöesittely

Minttu Kelokorpi

Toimistopäällikkö minttu.kelokorpi@justin.fi +358 40 575 2407 Lue henkilöesittely

Pia Wessman

Palvelutuottaja, Partner pia.wessman@justin.fi +358 503221082 Lue henkilöesittely

Mika Latvala

Palveluarkkitehti, Partner mika.latvala@justin.fi +358 50 553 3361 Lue henkilöesittely

Olavi Sorvari

Palvelutuottaja olavi.sorvari@justin.fi +358 44 033 4407 Lue henkilöesittely

Raimo Mäenpää

Executive Advisor raimo.maenpaa@justin.fi +358 50 080 4490 Lue henkilöesittely

Aki Käck

Palvelutuottaja aki.kack@justin.fi +358 50 502 4716 Lue henkilöesittely

Pekka Rundgren

Palveluarkkitehti pekka.rundgren@justin.fi +358 45 123 4977 Lue henkilöesittely