Yritys

Justin Group Oy on vuonna 2015 perustettu riippumaton asiantuntijayritys, joka tuottaa muotoilevan palvelunhallinnan koulutus- ja asiantuntijapalveluja.  Palveluissamme yhdistyy vankka palvelunhallinnan, palvelukehityksen ja -johtamisen osaaminen palvelumuotoilun hyväksi havaittuihin menetelmiin.

Autamme asiakkaitamme tuottamaan parempia, arvoa tuottavia palveluita, jotka ovat myös kannattavia ja täyttävät liiketoiminnalliset vaatimukset. Parempien palveluiden tuottaminen on mahdollista, kun palvelu ymmärretään ja suunnitellaan kokonaisuutena, sekä asiakkaan, että tuottajan näkökulmasta.

Asiakkaamme ovat palveluita tuottavia organisaatioita sekä yksityisellä että julkisella sektorilla. Julkisen sektorin asiakkaita palvelemme puitejärjestelyiden ja suorahankintojen lisäksi Hanselin Johtamisen ja Kehittämisen dynaamisen hankintajärjestelmän (DPS) kautta.

Tiimi

Aki Lähteenmäki

CPO | Co-Founder al@justin.fi +358 50 5066 806 Lue henkilöesittely

Henri Uusoksa

CIO | CTO | Partner hu@justin.fi Lue henkilöesittely

Jani Palmu

CEO | Co-Founder | Myynti jani.palmu@justin.fi +358 40 534 7516 Lue henkilöesittely

Vesa Laurila

Palveluarkkitehti | Partner vl@justin.fi Lue henkilöesittely

Toni Einola

Vanhempi palveluarkkitehti | Partner toni.einola@justin.fi Lue henkilöesittely

Heli Mehtälä

Johtava konsultti | Partner hm@justin.fi Lue henkilöesittely

Mikko Vaarala

Johtava konsultti | Partner mv@justin.fi Lue henkilöesittely

Mika Lyytinen

Tuoteryhmäpäällikkö | Partner ml@justin.fi Lue henkilöesittely

Aleksi Airaksinen

Palveluarkkitehti | Partner aleksi.airaksinen@justin.fi Lue henkilöesittely

Jani Nipala

Palveluarkkitehti | Partner jani.nipala@justin.fi Lue henkilöesittely

Tuula Asiala

Palvelutuottaja | Partner tuula.asiala@justin.fi Lue henkilöesittely

Minttu Kelokorpi

HR-päällikkö | Partner minttu.kelokorpi@justin.fi Lue henkilöesittely

Mika Latvala

Palveluarkkitehti | Partner mika.latvala@justin.fi Lue henkilöesittely

Olavi Sorvari

Johtava konsultti | Partner olavi.sorvari@justin.fi +358 44 033 4407 Lue henkilöesittely

Aki Käck

Johtava konsultti | Partner aki.kack@justin.fi Lue henkilöesittely

Pekka Rundgren

Palveluarkkitehti | Partner pekka.rundgren@justin.fi Lue henkilöesittely

Jenni Timonen

Palvelutuottaja jenni.timonen@justin.fi Lue henkilöesittely

Ville Hirvimies

Palveluarkkitehti ville.hirvimies@justin.fi Lue henkilöesittely

Timo Eräkangas

Palvelutuottaja timo.erakangas@justin.fi Lue henkilöesittely

Simo Sorvari

Palveluarkkitehti | Partner simo.sorvari@justin.fi Lue henkilöesittely

Antti Kovanen

Palveluarkkitehti | Partner antti.kovanen@justin.fi Lue henkilöesittely

Katriina Kovalainen

Palvelutuottaja | Partner katriina.kovalainen@justin.fi Lue henkilöesittely